Home / Circuit Breakers / CLB-203-11B2A-B-A/20
CLB-203-11B2A-B-A/20
detaildesc
CLB-203-11B2A-B-A/20
Carling Technologies
Product No:
CLB-203-11B2A-B-A/20
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 20A