Home / Circuit Breakers / CLB-153-12C4N-W-A/15
CLB-153-12C4N-W-A/15
detaildesc
CLB-153-12C4N-W-A/15
Carling Technologies
Product No:
CLB-153-12C4N-W-A/15
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 15A