Home / Circuit Breakers / CLB-103-27J5A-W-H/10
CLB-103-27J5A-W-H/10
detaildesc
CLB-103-27J5A-W-H/10
Carling Technologies
Product No:
CLB-103-27J5A-W-H/10
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 32 V
Current Rating (Amps) 10A