Home / Oscillators / 25QHTF53-129.333-PD
25QHTF53-129.333-PD
detaildesc
25QHTF53-129.333-PD
Mercury United Electronics, Inc.
Product No:
25QHTF53-129.333-PD
Description:
129.333 MHz XO 2.5V 5.0X3.2MM PD
Update Time: 2024-07-19 17:54:22
Output LVCMOS
Series 25QHTF53
Package Strip
Ratings -
Function Standby (Power Down)
Frequency 129.333 MHz
Product Status Active
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) 28mA